Навчальні заходи

Попередня Наступна

Семінар-практикум з питань залучення додаткових ресурсів для розвитку громад та питань регуляторної діяльності місцевих рад

Навчальний семінар-практикум з питань залучення додаткових ресурсів для розвитку громад та питань регуляторної діяльності місцевих рад пройшов 14 квітня в режимі онлайн.

Захід був проведений Асоціацією органів місцевого самоврядування Харківської області у співпраці із Харківською обласною радою та обласною державною адміністрацією. У ньому взяли участь перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації Микола Тітов, голови громад та районних рад, їх профільні заступники, керівники та спеціалісти профільних підрозділів, юрисконсульти та депутати місцевих рад.

Відкриваючі семінар, Микола Тітов передав слова вітання учасникам заходу від голови обласної ради Артура Товмасяна та зазначив, що питання регуляторної діяльності місцевих рад дуже складне, відповідальне і непросте, тому виникло бажання допомогти місцевим радам визначитися в цьому морі нормативних актів у співпраці з державною регуляторною службою. Крім семінара плануємо направити до громад листа з відповідними методичними матеріалами.

З вступним словом виступила перший заступник голови обласної державної адміністрації Тетяна Єгорова-Луценко, яка привітала учасників семінару та наголосила, що налагодження співпраці органів державної виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, в  тому числі у сфері регуляторної політики  є спільною метою та прагненням, які згодом переростуть в плідну роботу, помітну для кожної громади.

 Завідувач Сектору Державної регуляторної служби у Харківській області Олександр Колесніков надав детальні розяснення щодо практики підготовки та видання місцевими радами  регуляторних актів.

 Щодо нового обласного конкурсу "Ефективна медицина в громаді" розповіла Олена Мороз, заступник начальника управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв'язків, начальник відділу розвитку територіальних громад, інвестицій та проектного менеджменту виконавчого апарату Харківської обласної ради, з матеріалами виступу можна ознайомитись тут. Також Олена Василівна нагадала про основні положення конкурсу "Разом в майбутнє".

Про міжнародні конкурси та гранти, кращі практики громад Харківщини в залученні додаткових ресурсів виступила Галина Пронькіна, координатор Центру розвитк громад Асоціації.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...