Видавнича діяльність

Термінологічний словник «Місцеве самоврядування»

Видавництвом «Фактор» надруковано Термінологічний словник «Місцеве самоврядування».

У книзі розкривається зміст основних понять та термінів, які закріплені у Конституції України, законах та ратифікованих Верховною Радою України міжнародних договорах, що стосуються організації та забезпечення діяльності українських органів місцевого самоврядування, а також термінів, усталених у сфері місцевого самоврядування.

Книга призначена для працівників органів місцевого самоврядування та державної влади, буде корисною студентам та аспірантам вищих навчальних закладів, які вивчають юриспруденцію та науку державного управління, а також для усіх, хто цікавиться проблемами місцевого самоврядування.

У підготовці матеріалів для книги взяли участь президент Асоціації Сергій Чернов та перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації Микола Тітов.

З метою придбання книги звертайтеся до видавничого будинку "Фактор" за адресою: 61002, м. Харків, вул. Сумська, 106а. Тел. 714-37-28, 714-37-29.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...