Центр інформаційно-методичної і правової допомоги та розвитку громад

Метою роботи Центру є сприяння сталому розвитку місцевого самоврядування та відновлення територіальних громад Харківщини.

Центр розміщується за адресою у Харкові: майдан Свободи, 5, Держпром, 6 під’їзд.


Новини, події Центру:


 

17 закладів первинної медицини області презентують свої вакансії на Ярмарку

У середу, 5 лютого, у Харківському національному медичному університеті (фойє корпусу Б) відбудеться Ярмарок вакансій для студентів, інтернів та випускників медичних вузів. Захід проводиться в рамках виконання грантового проєкту «Ефективна первинна медицина в громаді».

 

Головна ідея заходу – популяризація серед студентів-медиків та інтернів професії сімейного лікаря, ознайомлення їх з відкритими вакансіями та умовами роботи в медичних закладах первинної медицини. Це можливість заздалегідь визначитись з місцем проходження інтернатури та працевлаштування за фахом, а для територіальних громад чудова нагода залучити до роботи молодих фахівців.

 

Ярмарок вакансій на базі Харківського національного медичного університету проводиться вдруге. Перший ярмарок відбувся у грудні 2018 року, в якому взяли участь понад 500 студентів та 20 медичних закладів області. Є успішні приклади працевлаштування учасників першого Ярмарку вакансій, які вже стали історією Проєкту.

 

Цього року на Ярмарці вакансій буде презентовано 17 медичних закладів з Харківського, Барвінківського, Вовчанського, Дворічанського, Ізюмського, Красноградського, Краснокутського, Сахновщинського, Шевченківського, Богодухівського районів, а також лікарні м. Харкова та ЦПМСД сусідніх областей.

 

КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Барвінківського району» Барвінківської районної ради;

КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Богодухівської районної ради»;

КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Вовчанського району» Вовчанської районної ради;

КНП Центр первинної медико-санітарної допомоги Дворічанського району;

КНП «Оскільська амбулаторія первинної медико-санітарної допомоги» Оскільської сільської ради Ізюмського району;

КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Красноградського району»;

КНП Харківської районної ради «Центр первинної медичної допомоги №5 Харківського району»;

КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Шевченківського району» Шевченківської районної ради;

КП «Чугуївський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Чугуївської міської ради Харківської області;

КНП «Міська поліклініка №10» Харківської міської ради

Поліклініка «Мамин Дім»;

ФОП Ровчак Світлана Павлівна;

Шепетівський центр ПМСД Хмельницької області;

ТОВ «Харківський обласний центр заготівлі та переробки плазми «ХАРКІВ-ПЛАЗМА»;

КНП Великобурлуцької районної ради Харківської області «Великобурлуцький центр первинної медико-санітарної допомоги».

На заході студенти, інтерни та випускники медичних вузів міста зможуть поспілкуватися з головними лікарями медцентрів, дізнатися,

 

які умови створені для молодих фахівців в сільській місцевості, поповнити "Книгу контактів" та визначитися з місцем майбутньої роботи або інтернатури.

 

«Цей захід дуже корисний для майбутніх медиків. Щоб бути вмотивованими до навчання, вони мають знати, де працюватимуть і які саме компетенції підвищуватимуть їхню конкурентність на ринку праці», – зауважила Христина Чайка, організаторка заходу, виконавча директорка «Українсько-Німецької Медичної Асоціації», – Студентам важливо вже сьогодні вчитися спілкуватися з роботодавцями, щоб краще зрозуміти і вимоги медцентрів, і потреби у самореалізації».

 

Під час заходу для студентів та інтернів із залученням провідних вчених та практиків будуть проведені круглі столи та обговорені наступні теми:

 

Трансформація медичного навчання сучасного сімейного лікаря

Сучасний сімейний лікар – виклики професії та нові можливості

Діалог лікаря і пацієнта: юридичні основи

Дата та місце проведення: 5 лютого 2020 року, початок о 10:00

 

Харківський національний медичний університет (м. Харків, пр. Науки 4, корпус Б).

 

Програма ярмарку за посиланням.

 

Довідково: Проєкт «Ефективна первинна медицина в громаді» виконується в рамках програми ЄС «Підтримка громадянського суспільства, місцевих влад та прав людини в Україні» та фінансується Європейським Союзом.

 

Проєкт реалізується Харківською обласною радою у партнерстві з Асоціацією органів місцевого самоврядування Харківської області, ГО «Агенція Змін «Перспектива» та ГС «Українсько-Німецька Медична Асоціація» та за сприянням Харківської обласної державної адміністрації. Проєкт впроваджується на території Харківської області з вересня 2018 року. Тривалість – 30 місяців. Бюджет – 501,4 тис. євро, з них 60 тис. євро – співфінансування з обласного бюджету.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...