Центр інформаційно-методичної і правової допомоги та розвитку громад

Метою роботи Центру є сприяння сталому розвитку місцевого самоврядування та відновлення територіальних громад Харківщини.

Центр розміщується за адресою у Харкові: майдан Свободи, 5, Держпром, 6 під’їзд.


Новини, події Центру:


 

В Україні створено Портал управління знаннями

Виконавча дирекція Асоціації направила головам районних рад, міським головам міст обласного значення та головам об'єднаних територіальних громад Харківщини запрошення скористатися можливостями новоствореного всеукраїнського Порталу управління знаннями.

 Цей веб-портал підготовлено Національним агентством України з питань державної служби з метою забезпечення розвитку ринку освітніх послуг у сфері професійного навчання посадових осіб місцевого самоврядування, організації електронної взаємодії суб'єктів надання освітніх послуг та учасників професійного навчання.

 На порталі розміщується інформація про наявні загальні та спеціальні програми підвищення кваліфікації, освітньо-професійні та освітньо-наукові програми підготовки за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» галузі знань «Публічне управління та адміністрування».

 Функціональні можливості Порталу дозволяють учасникам професійного навчання, зокрема посадовим особам місцевого самоврядування, здійснювати пошук програм за ключовими словами з назви програми, видами та тривалістю навчання, назвою регіону, напрямом підготовки та підвищення кваліфікації, датою проведення навчання, а також електронну реєстрацію на навчання за обраною програмою.

 Зарощуємо на Портал за посиланням: https://pdp.nacs.gov.ua/  (інструкція з використання Порталу розміщена у розділі «Про портал» на сторінці «Для користувачів»).

 Інформаційну підтримку щодо реєстрації та використання Порталу здійснює Генеральний департамент з питань професійного розвитку державних службовців. Контактна особа - Юрій Жук: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...