Центр інформаційно-методичної і правової допомоги та розвитку громад

Метою роботи Центру є сприяння сталому розвитку місцевого самоврядування та відновлення територіальних громад Харківщини.

Центр розміщується за адресою у Харкові: майдан Свободи, 5, Держпром, 6 під’їзд.


Новини, події Центру:


 

Нові інструментарії для землевпорядників громад

Проект USAID "Підтримка аграрного і сільського розвитку" розпочинає навчальну онлайн програму «Планування використання території - ефективне управління ресурсами громади».

 Онлайн курс розрахований на землевпорядників та посадових осіб органів місцевого самоврядування, насамперед ОТГ, і включатиме:

 - лекції стосовно новацій у законодавстві щодо реформування земельних відносин;

 - практичні заняття із застосування практичного інструментарію управління земельними ресурсами та методики роботи по збору даних та плануванню територій.

 Учасники програми матимуть можливість обговорювати проблемні питання в здійсненні управління земельними ресурсами та отримати відповіді від фахівців-практиків.

 Програма складається з 15 занять, що будуть проходити онлайн в робочі дні - по 1 годині кожне заняття.

 Зареєструватися та обрати зручну дату початку та графік навчання можна за цим активним посиланням.

 Заняття перших груп розпочнеться вже 12 травня.

 Запрошуємо долучитися до отримання нових знань!

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...