Центр інформаційно-методичної і правової допомоги та розвитку громад

Метою роботи Центру є сприяння сталому розвитку місцевого самоврядування та відновлення територіальних громад Харківщини.

Центр розміщується за адресою у Харкові: майдан Свободи, 5, Держпром, 6 під’їзд.


Новини, події Центру:


 

Громада Зміївщини презентувала перший в області успішно реалізований мініпроєкт-2020

У Зміївському районі завдяки впровадженню мініпроєкту розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у дитячому садочку №7 розширено групу для збільшення кількості вихованців з особливими освітніми потребами.

 Зокрема, в ході реалізації мініпроєкту «Садочок – простір, дружній до дитини-2» придбано і встановлено комп'ютерний комплекс з корекційно-розвитковим програмним забезпеченням «Живий звук» для індивідуальної форми роботи, робоче місце вчителя-логопеда, а також інтерактивний LCD-екран та комплекс інтерактивної підлоги Briolight S.

 В результаті реалізації мініпроєкту створено однаково гідні умови для виховання усіх дітей, у тому числі тих, які потребують особливого спілкування та навчання. Загальна вартість мініпроєкту склала 210,588 тис грн, у тому числі кошти обласного бюджету – 105,293 тис грн та Комсомольської селищної ради –94,765 тис грн, а також гроші конкурсанта – 10,530 тис грн.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...