Центр інформаційно-методичної і правової допомоги та розвитку громад

Метою роботи Центру є сприяння сталому розвитку місцевого самоврядування та відновлення територіальних громад Харківщини.

Центр розміщується за адресою у Харкові: майдан Свободи, 5, Держпром, 6 під’їзд.


Новини, події Центру:


 

Дворічанська громада презентувала соціальні мініпроєкти

Участь дворічанської громади в обласному конкурсі «Разом в майбутнє», який запроваджено в регіоні понад 10 років тому за ініціативи голови Харківської обласної ради Сергія Чернова, щороку дозволяє реалізувати проекти розвитку в різних сферах. У презентації трьох проєктів-переможців 2020 року взяла участь начальниця управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв'язків обласної ради Олена Кулик.

 Ініціативна група ветеранів Дворічанської організації ветеранів України та працівників територіального центру Дворічанського району реалізували міні-проєкт, спрямований на підтримку людей старшого віку, які зможуть отримувати якісні послуги у новій сучасні перукарні. Загальний бюджет ініціативи – 44,440 тис грн, співфінансування з обласного бюджету склало 22,220 тис грн, з районного бюджету- 20, 000 тисгрн, решта кошти конкурсанта- 2,220 тис грн.

 Перед початком нового навчального року для територіальної громади актуальними були освітні мініпроєкти. Так, для учнів Богданівської і Топільської шкіл обладнані сучасні кабінети.

 У Богданівській школі з'явився сучасний кабінет математики, в якому встановлено мультимедійний комплекс та ноутбуки для учнів. Загальний бюджет проекту склав 278,955 тис грн, з них співфінансування з обласного бюджету- 139,478 тис грн, кошти сільського бюджету -50,000 тис грн, кошти конкурсантів- 89,477 тис грн.

 Лінгафонний кабінет, що обладнаний в Топільскій школі, сприятиме оволодінню англійською мовою. Для кабінету придбано ноутбуки , гарнітуру, мережевий комутатор, маршрутизатор, інтерактивну дошку, проектор, акустичну систему, принтер. Загальна вартість проекту склала 224,637 тис грн, з них кошти обласного бюджету - 110,442 тис грн, кошти сільського бюджету - 19,195 тис грн, кошти конкурсантів – 95,000 тис грн.

 «Переконана, що громади усвідомили, що завдяки активній участі у конкурсах та міжнародних грантових проєктах можна значно покращити інфраструктуру населених пунктів, забезпечити нагальні потреби освітніх й соціальних закладів у тому числі. Бажаю Дворічанській громаді зажди бути активною, адже успіх корисних справ залежить, передусім, від ініціативи громадян», - зазначила Олена Кулик, вручаючи сертифікати, які підтверджують впровадження мініпроєктів.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...