Центр інформаційно-методичної і правової допомоги та розвитку громад

Метою роботи Центру є сприяння сталому розвитку місцевого самоврядування та відновлення територіальних громад Харківщини.

Центр розміщується за адресою у Харкові: майдан Свободи, 5, Держпром, 6 під’їзд.


Новини, події Центру:


 

Новим медичним обладнанням укомплектовано підрозділ Куп’янської міської лікарні

5 жовтня у смт Ківшарівка, що на Куп'янщині відбулась презентація мініпроєкту «Здоров'я всіх поколінь».

 В рамках обласного конкурсу «Разом у майбутнє» придбано медичне обладнання для відокремленого підрозділу «Куп'янська міська лікарня» КНП «Куп'янське територіальне медичне обладнання». Зокрема, лабораторне обладнання та апаратуру для проведення досліджень, діагностики онкологічних захворювань, профілактики та лікування дихальних шляхів, очних захворювань, обладнання для гінекологічного кабінету та для проведення інших терапевтичних досліджень.

 Обласний конкурс розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» запроваджений у 2009 році за ініціативи голови Харківської обласної ради Сергія Чернова. За історію конкурсу Куп'янською громадою було подано до участі 186 мініпроєктів, із яких перемогу отримали 57 на загальну суму 13,2 млн гривень. У тому числі, цього року ініціативними групами буде реалізовано 11 проєктів–переможців, співфінансування з обласного бюджету складатиме 1,8 млн грн.

 

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...