Центр інформаційно-методичної і правової допомоги та розвитку громад

Метою роботи Центру є сприяння сталому розвитку місцевого самоврядування та відновлення територіальних громад Харківщини.

Центр розміщується за адресою у Харкові: майдан Свободи, 5, Держпром, 6 під’їзд.


Новини, події Центру:


 

На Печеніжчині відкрито перший реалізований мініпроєкт

В Комунальному закладі «Мартівський ліцей» відбулося відкриття мініпроєкту «Дитяча мультимедійна студія – це наша мрія!».

 Завдяки участі в обласному конкурсі мініпроєктів «Разом в майбутнє» у Комунальному закладі «Мартівський ліцей» було продовжено роботу над подальшим розвитком проєкту «Шкільне телевізійне відео». Завдяки цьогорічній перемозі в конкурсі навчальний заклад оснащено сучасною матеріальною базою для функціонування і подальшого розвитку шкільної мультимедійної студії. Впровадження проєкту сприятиме розвитку творчих здібностей школярів, посиленню їхньої мультимедійної грамотності, інформаційній відкритості, розвитку учнівського самоврядування, формуванню у дітей активної життєвої позиції.

 В ході реалізації мініпроєкту було здійснено капітальний ремонт двох кімнат студії, закуплено і встановлено сучасне відео та звукове обладнання: відео пульт Roland V4EX, акустичну систему, штатив для камери WT-3530, штатив для проектора, акумуляторну батарею для камери, мікрофон надкамерний, мікрофон петличний, шнури, радіомікрофон, шнурову мікрофонну бухту, роз'єми для мікрофонів, колоночну стійку, стійку для світла, відеопередатчик, шнурові мікрофони, стільці. Загальний бюджет проєкту становить 299 100 грн., з них кошти обласного бюджету –149 550 грн.(50%); кошти районного бюджету – 134 595 грн. (45%); кошти конкурсанта – 14 955 грн.(5%).

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...