Центр інформаційно-методичної і правової допомоги та розвитку громад

Метою роботи Центру є сприяння сталому розвитку місцевого самоврядування та відновлення територіальних громад Харківщини.

Центр розміщується за адресою у Харкові: майдан Свободи, 5, Держпром, 6 під’їзд.


Новини, події Центру:


 

Барвінківщина презентувала вісім соціально значимих для громади мініпроєктів

Голова постійної комісії з питань бюджету Харківської обласної ради,віце-президент Асоціації Людмила Немикіна перебуваючи у Барвінківському районі оглянула успішно реалізовані мініпроєкти обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє-2020» та вручила сертифікати, що затверджують виконання всіх робіт.

 Завдяки участі у конкурсі «Разом в майбутнє» громада Барвінківщини реалізувала чотири мініпроєкти в закладах освіти району. Зокрема, у Барвінківській школі №2 повністю модернізовано приміщення закладу – заміно вікна та підлогу, придбано меблі, оновлено вестибюль та переплановано тематичні дитячі зони. Другий мініпроєкт представила школа №3, де сучасний інтер'єр облаштовано у кабінетах інформатики, хімії та біології, у тому числі придбані базові мультимедійні засоби й нові меблі. В рамках третього мініпроєкту відновлено актовий зал Гусарівської школи. А також реалізація четвертого мініпроєкту дозволила облаштувати шкільне подвір'я Гаврилівського навчально-виховного комплексу.

 Окрім того, на Барвінківщині успішно реалізовано й чотири соціально значимі для громади мініпроєкти. В рамках втілення ініціатив замінено покрівлю та утеплено дах будівлі краєзнавчого музею, а також виконано ремонт даху та східців Червонополянського сільського клубу.

 У центральній районній лікарні повністю оновлено приміщення харчоблоку, у тому числі встановлено енергозберігаючі вікна та двері, замінено технологічне обладнання. До того ж, в рамках проєкту «Турбота без меж» придбано сучасні технічні засоби реабілітації для Барвінківського територіального центру: універсальні інвалідні та стандартні візки, ходунки – рамки (крокуючі) та милиці пахові і ліктьові.

 Бюджет реалізації кожного мініпроєкту – майже 300 тис грн, з них обов'язкове співфінансування коштом обласного бюджету складає 50% від загальної вартості проєкту. Зокрема, за час конкурсу «Разом в майбутнє», Барвінківською громадою було подано до участі 224 мініпроєкти, з яких перемогу отримали 75 на загальну суму 10,8 млн грн.

 Довідково: «Разом в майбутнє» – обласний конкурс розвитку територіальних громад, запроваджений у 2009 році за ініціативи голови Харківської обласної ради Сергія Чернова.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...