Центр інформаційно-методичної і правової допомоги та розвитку громад

Метою роботи Центру є сприяння сталому розвитку місцевого самоврядування та відновлення територіальних громад Харківщини.

Центр розміщується за адресою у Харкові: майдан Свободи, 5, Держпром, 6 під’їзд.


Новини, події Центру:


 

Продовжується реалізація проєктів обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє-2020»

Ініціативна група Пристінської школи, що територіально розташована у селі Пристін на Куп'янщини, вже вдруге приймає участь в обласному конкурсі територіальних громад «Разом в майбутнє».

У 2018 році в рамках реалізації мініпроєкту було облаштовано класну кімнату для учнів 1 класу новим комп'ютерним обладнанням – портативний комп'ютер HP 250G, ламінатор, МФУ Epson, а також забезпечено учням вільний доступ до шкільної мережі Wi-Fi. Цьогоріч продовжилось доукомплектування закладу та в рамках ініціативи придбано сучасне мультимедійне обладнання.

 У рамках впровадження другого мініпроєкту «ІКТ для дошкільнят» приміщення Кислівського дитячого садочка «Сонечко» облаштовано медичним мультимедійним обладнанням, а саме придбано багатофункціональний пристрій, три ноутбуки та телевізор.

 Третю ініціативу було реалізовано у Сеньківській школі під назвою «Діджиталізація кабінету біології та хімії». Оскільки школа – центр усіх важливих подій, пріоритетних програм розвитку села. Розширення послуг на базі школи стимулює до створення всіх необхідних умов для того, щоб вона стала сучасним інформаційно-ресурсним центром села.

 Завдяки впровадженню мініпроєкту педагогічний та учнівський колективи школи матимуть доступ до нових інформаційних технологій, що відкриє можливості варіативності навчальної діяльності, її індивідуалізації та диференціації, істотно підвищить якість освітнього процесу.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...