Центр інформаційно-методичної і правової допомоги та розвитку громад

Метою роботи Центру є сприяння сталому розвитку місцевого самоврядування та відновлення територіальних громад Харківщини.

Центр розміщується за адресою у Харкові: майдан Свободи, 5, Держпром, 6 під’їзд.


Новини, події Центру:


 

На Сахновщині відкрито 4 проекти–переможці обласного конкурсу територіальних громад «Разом у майбутнє-2020»

Перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації - Микола Тітов разом з керуючим справами виконавчого апарату Харківської обласної ради Сергієм Клименко привітали переможців обласного конкурсу територіальних громад «Разом у майбутнє-2020» та вручили сертифікати, що засвідчують успішну реалізацію ініціатив, активним членам Сахновщинської громади.

 У 2020 році було подано 6 мініпроєктів, з яких 4 проекти отримали перемогу.

 Загальна сума проектів–переможців становить 1 053,3 тис грн., в тому числі співфінансування з:

- обласного бюджету 526,6 тис. грн.;

- місцевих бюджетів 474,0 тис. грн.;

- кошти конкурсантів 52,7 тис. грн.

 В обласному конкурсі взяли участь декілька навчальних закладів Сахновщини, реалізувавши такі ініціативи як: «Батьки і діти ІІІ тисячоліття (За здоровий спосіб життя)» - встановлені тренажери в парку Новоолександрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів; «Ремонт спортивної зали Комунального закладу "Катеринівський ліцей Сахновщинської районної ради Харківської області"», співфінансування якого з обласного бюджету склало майже 150 тис грн., а також мініпроєкт «Сучасне майбутнє школи», завдяки якому проведено утеплення фасаду Лигівського ліцею.

 Окрім того, перемогу в конкурсі розвитку територіальних громад з проєктом під назвою «Вода-джерело життя» отримала Громадська організація «Промені сонця». В рамках мініпроєкту встановлено 2 водонапірні вежі в селі Багата Чернещина.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...