Центр інформаційно-методичної і правової допомоги та розвитку громад

Метою роботи Центру є сприяння сталому розвитку місцевого самоврядування та відновлення територіальних громад Харківщини.

Центр розміщується за адресою у Харкові: майдан Свободи, 5, Держпром, 6 під’їзд.


Новини, події Центру:


 

Громадські об’єкти Первомайщини адаптують для людей з обмеженими можливостями

Мініпроєкти – переможці обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» презентовані Первомайській громаді.

 У Первомайському краєзнавчому музеї втілена ініціатива громадської організації «Моушн+» «Діджиталізація музейної справи» - проведено діджиталізацію усіх процесів діяльності музею. Зокрема, придбано комп'ютерне, цифрове та офісне обладнання, що дозволило відцифрувати архів; створити сайт музею, наповнити його історичними відомостями, віртуальними подорожами. Виготовлені матеріали застосовуються при проведенні виставок та заходів, показів фільмів, презентацій. Тепер є можливість для створення нових експозицій на сучасному цифровому обладнанні, застосування якого також сприятиме дослідницькій роботі та взагалі підвищить якість музейної справи Первомайського краєзнавчого музею. Бюджет проєкту – майже 300 тис грн, половина з яких обласне співфінансування.

 Також завдяки реалізації мініпроєкту «Друга громадська вбиральня» за ініціативою громадської організації «Потенціал» у Палаці культури «Хімік», в якому відбувається більшість культурно-масових заходів для мешканців територіальної громади, зроблено ремонт санітарних приміщень.

Згідно з проєктом, проведено монтажно-будівельні роботи та облаштування вбиральні, зроблено окремий вхід до приміщення з вулиці. Також санітарну зону адаптовано для людей з обмеженими можливостями й матусь з малими дітьми. Завдяки реалізації даного мініпроєкту створено комфортні умови для працівників, вихованців профільних гуртків та відвідувачів будинку культури. Загальна вартість проєкту склала 295 тис.грн, співфінансування з обласного бюджету - майже 148 тис грн.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...