Спортклуб "Депутат"

Харківський обласний спортивний клуб «Депутат» є структурним підрозділом Асоціації без створення юридичної особи. Клуб здійснює всебічну роботу з популяризації здорового способу життя серед керівників, депутатів, старост, працівників місцевих рад області та членів їх сімей.

Головною метою Клубу є пропаганда здорового способу життя, активного відпочинку керівників, депутатів, старост, працівників місцевих рад області та членів їх сімей.

Основними завданнями Клубу є:

  • залучення керівників, депутатів, старост, працівників місцевих рад області та членів їх сімей до активного відпочинку, зайнять фізкультурою та спортом;
  • участь у реалізації регіональних комплексних і цільових програм з питань фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи;
  • організація та проведення різного рівня змагань, турнірів, показових зустрічей членів Клубу, як між собою, так і за участі інших спортсменів;
  • проведення роботи щодо підготовки команд та індивідуальних членів  Клубу до участі у різного рівня змагань.  

Керівник Клубу: Тітов Микола Ілліч, перший віце-президент Асоціації. 

Скачати Положення про Клуб. 


Новини, події Клубу


 

Команда депутатів Харківської області зайняла III місце у Міжнародному турнірі з більярду у м. Луганськ.

19 та 20 серпня в обласному клубі спортивного більярду «Сокіл» відбувся міжнародний командний турнір з більярдного спорту "Вільна піраміда", присвячений річниці Стахановського руху та Дню шахтаря.

 Змагання проводилися Луганською обласною радою спільно з Луганським обласним відділенням Федерації спортивного більярду України під егідою обласної організації Партії регіонів України.

 Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області сформувала та направила команду від Харківщини, у складі якої поїхали змагатися депутати Харківської обласної ради, Харківської районної ради, Валківської міської ради та їх помічники.

 У складі команд з Росії та України змагалися депутати місцевих, районних, обласних рад та гірники.

 Переможцем турніру стала шахтарська команда з міста Сніжне Донецької області.

 «Срібло» та призи з рук організаторів змагань отримала депутатська команда зі Стаханова, а «бронзу» - 2-я команда Харківської обласної ради.

 Спеціальний приз за кращу «Біллі» отримав депутат Ленінської районної у місті Луганську ради Сергій Бібік.

 Всього ж у змаганнях брали участь 12 команд з Луганська, Свердловська, Краснодона, Красного Луча, Сніжного, Маріуполя, Харкова та м. Шахти (Ростовська область РФ).

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...