Спортклуб "Депутат"

Харківський обласний спортивний клуб «Депутат» є структурним підрозділом Асоціації без створення юридичної особи. Клуб здійснює всебічну роботу з популяризації здорового способу життя серед керівників, депутатів, старост, працівників місцевих рад області та членів їх сімей.

Головною метою Клубу є пропаганда здорового способу життя, активного відпочинку керівників, депутатів, старост, працівників місцевих рад області та членів їх сімей.

Основними завданнями Клубу є:

  • залучення керівників, депутатів, старост, працівників місцевих рад області та членів їх сімей до активного відпочинку, зайнять фізкультурою та спортом;
  • участь у реалізації регіональних комплексних і цільових програм з питань фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи;
  • організація та проведення різного рівня змагань, турнірів, показових зустрічей членів Клубу, як між собою, так і за участі інших спортсменів;
  • проведення роботи щодо підготовки команд та індивідуальних членів  Клубу до участі у різного рівня змагань.  

Керівник Клубу: Тітов Микола Ілліч, перший віце-президент Асоціації. 

Скачати Положення про Клуб. 


Новини, події Клубу


 

Рекордна кількість команд взяла участь у Спартакіаді депутатів місцевих рад регіону, присвяченій Дню Європи

Заходи, присвячені Дню Європи, розпочались сьогодні у Харкові спортивними змаганнями серед депутатів місцевих рад. Спартакіаду відкрив голова Харківської обласної ради Сергій Чернов. Також в урочистостях взяли участь перший віце-президент, виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Микола Тітов, депутати обласної ради Максим Колінько та Денис Степанов.

 «Вже десять років згідно з указом президента 18 травня відзначається День Європи. Сьогоднішня спартакіада депутатів місцевих рад відкриває низку заходів, які відбудуться на Харківщині. Символічно, що Дні Європи розпочинаються саме таким прекрасним спортивним святом, адже здоровий спосіб життя об’єднує. І сьогодні ми бачимо, що депутати місцевих рад Харківщини йдуть у ногу с часом у будь-які сфері діяльності. Усім відомо, що в чесній боротьбі народжується справжній командний дух, який об’єднує, та повага , яка стає щирою дружбою. Бажаю успіхів, доброго настрою. Нехай переможе сильніший!», - звернувся до учасників спартакіади голова обласної ради.

 Участь у змаганнях взяла рекордна кількість команд – 21, до складу яких увійшли 336 чоловік. Депутати районних рад та міст обласного значення, сільських та селищних рад змагались у футболі, волейболі, настільному тенісі, шахах та шашках. Голова обласної ради Сергій Чернов також долучився до гравців у настільний теніс.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...