Спортклуб "Депутат"

Харківський обласний спортивний клуб «Депутат» є структурним підрозділом Асоціації без створення юридичної особи. Клуб здійснює всебічну роботу з популяризації здорового способу життя серед керівників, депутатів, старост, працівників місцевих рад області та членів їх сімей.

Головною метою Клубу є пропаганда здорового способу життя, активного відпочинку керівників, депутатів, старост, працівників місцевих рад області та членів їх сімей.

Основними завданнями Клубу є:

  • залучення керівників, депутатів, старост, працівників місцевих рад області та членів їх сімей до активного відпочинку, зайнять фізкультурою та спортом;
  • участь у реалізації регіональних комплексних і цільових програм з питань фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи;
  • організація та проведення різного рівня змагань, турнірів, показових зустрічей членів Клубу, як між собою, так і за участі інших спортсменів;
  • проведення роботи щодо підготовки команд та індивідуальних членів  Клубу до участі у різного рівня змагань.  

Керівник Клубу: Тітов Микола Ілліч, перший віце-президент Асоціації. 

Скачати Положення про Клуб. 


Новини, події Клубу


 

Футбольний матч між депутатами і журналістами завершився бойовою нічиєю

Сьогодні в Харкові у Школі вищої спортивної майстерності відбувся товариський матч з міні-футболу між командою депутатів місцевих рад та командою журналістів регіону.

 «Сьогоднішня акція, яка відбувається напередодні Міжнародного Олімпійського дня, є втіленням ініціативи Президента України Віктора Януковича пропаганди фізичної культури і здорового способу життя. Дуже добре, що депутати можуть продемонструвати, що вони спроможні не тільки говорити з трибуни, як і журналісти – готувати гострі матеріали, а перебувають у добрій фізичній формі і своїм прикладом показують як треба організовувати дозвілля»,- сказав депутат Харківської обласної ради перший віце-президент - Виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Микола Тітов на початку змагань.

 В запеклій боротьбі перевага більшу частину ігрового часу була на боці місцевого самоврядування, але на останніх хвилинах «акулам пера» вдалося зрівняти рахунок – 5:5.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...