Спортклуб "Депутат"

Харківський обласний спортивний клуб «Депутат» є структурним підрозділом Асоціації без створення юридичної особи. Клуб здійснює всебічну роботу з популяризації здорового способу життя серед керівників, депутатів, старост, працівників місцевих рад області та членів їх сімей.

Головною метою Клубу є пропаганда здорового способу життя, активного відпочинку керівників, депутатів, старост, працівників місцевих рад області та членів їх сімей.

Основними завданнями Клубу є:

  • залучення керівників, депутатів, старост, працівників місцевих рад області та членів їх сімей до активного відпочинку, зайнять фізкультурою та спортом;
  • участь у реалізації регіональних комплексних і цільових програм з питань фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи;
  • організація та проведення різного рівня змагань, турнірів, показових зустрічей членів Клубу, як між собою, так і за участі інших спортсменів;
  • проведення роботи щодо підготовки команд та індивідуальних членів  Клубу до участі у різного рівня змагань.  

Керівник Клубу: Тітов Микола Ілліч, перший віце-президент Асоціації. 

Скачати Положення про Клуб. 


Новини, події Клубу


 

Харків’яни вибороли срібну медаль та кубок у V Всеукраїнській спартакіаді серед депутатів

З 6-го по 11-те червня 2016 року у м. Чорноморську Одеської області пройшов фінальний етап Всеукраїнської спартакіади серед депутатів Верховної Ради України, Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських (міст обласного підпорядкування) сільських та селищних рад.

 У змаганнях  з футзалу, волейболу, настільного тенісу, шах та шашок взяло участь 17 команд різних областей України.

 Від Харківської області виступила збірна команда «Слобожанці»  до якої увійшли депутати Близнюківського, Валківського, Дергачівського, Зміївського, Коломацького та Харківського районів, Красноградської і Лозівської міських рад.

 За результатами змагань,  Калантай Анна Сергіївна, депутат Красноградської міської ради Харківської області отримала 2 місце у індивідуальних змаганнях з шашок. Команда з шашок посіла 3 місце.

 Загальнокомандне місце Харків’ян – дванадцяте (з настільного тенісу – 14, з волейболу – 12, з футзалу – 12, з шах – 8, з шашок – 3).

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...