Спортклуб "Депутат"

Харківський обласний спортивний клуб «Депутат» є структурним підрозділом Асоціації без створення юридичної особи. Клуб здійснює всебічну роботу з популяризації здорового способу життя серед керівників, депутатів, старост, працівників місцевих рад області та членів їх сімей.

Головною метою Клубу є пропаганда здорового способу життя, активного відпочинку керівників, депутатів, старост, працівників місцевих рад області та членів їх сімей.

Основними завданнями Клубу є:

  • залучення керівників, депутатів, старост, працівників місцевих рад області та членів їх сімей до активного відпочинку, зайнять фізкультурою та спортом;
  • участь у реалізації регіональних комплексних і цільових програм з питань фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи;
  • організація та проведення різного рівня змагань, турнірів, показових зустрічей членів Клубу, як між собою, так і за участі інших спортсменів;
  • проведення роботи щодо підготовки команд та індивідуальних членів  Клубу до участі у різного рівня змагань.  

Керівник Клубу: Тітов Микола Ілліч, перший віце-президент Асоціації. 

Скачати Положення про Клуб. 


Новини, події Клубу


 

Депутати Харківщини здобули перше командне місце на Всеукраїнській спартакіаді

Сьогодні повернулася із VII Всеукраїнської спартакіади депутатів усіх рівнів, що проходила 4-9 червня в Чорноморську на Одещині, команда депутатів Харківщини. Зустрів та привітав депутатів у впевненій перемозі в одному з п'яти видів спорту спартакіади президент Асоціації, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.

 

Очільник обласного депутатського корпусу подякував колегам з районів за те, що вони представили регіон у всіх п'яти видах спорту, а це футзал, волейбол, настільний теніс, швидкі шахи і шашки:

 

«На цій спартакіаді нам вдалося підвищити загальне командне місце серед усіх 17 областей, що брали участь у цих всеукраїнських змаганнях. Особливо приємно, що Харківщина виборола перше місце у шашках. Окремо хочу подякувати за це депутату Красноградської міської ради Анні Калантай та депутату Шевченківської районної ради Петру Бобрусю.

 

Гідно презентуючи Харківську область на спортивній першості національного рівня, ви робите важливий внесок у формування позитивного іміджу місцевого самоврядування в регіоні».

 

За словами Сергія Чернова понад чотириста депутатів представляли цьогоріч свої громади на Одещині. Кожен з них тренувався, прагнув перемогти та повернутися додому з кубком чемпіона.

 

«Саме на таких прикладах маємо виховувати молодь. Давній латинський крилатий вислів «У здоровому тілі – здоровий дух» ніколи не втратить своєї актуальності. Тож, кожен з нас має докласти зусиль, аби поліпшувати власні результати, а відтак, зміцнювати спортивну міць регіону», - підкреслив голова облради.

 

Спільно з Сергієм Черновим учасники команди Харківщини накреслили комплекс необхідних заходів, що дозволить у майбутньому вдосконалювати тренувальну базу і нарощувати потужність гри.

 

Цього року участь у змаганнях взяли збірні команди депутатів з 17 областей України. Кожна команда налічувала по 23 учасника, які змагалися у 5 видах спорту.

 

Харківська область була представлена найкращими спортсменами-депутатами з Валківського, Дергачівського, Зміївського, Золочівського, Красноградського, Кегичівського, Лозівського, Сахновщинського, Харківського та Шевченківського районів, а також з міст обласного значення: Куп'янськ і Первомайський.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...