Спортклуб "Депутат"

Харківський обласний спортивний клуб «Депутат» є структурним підрозділом Асоціації без створення юридичної особи. Клуб здійснює всебічну роботу з популяризації здорового способу життя серед керівників, депутатів, старост, працівників місцевих рад області та членів їх сімей.

Головною метою Клубу є пропаганда здорового способу життя, активного відпочинку керівників, депутатів, старост, працівників місцевих рад області та членів їх сімей.

Основними завданнями Клубу є:

  • залучення керівників, депутатів, старост, працівників місцевих рад області та членів їх сімей до активного відпочинку, зайнять фізкультурою та спортом;
  • участь у реалізації регіональних комплексних і цільових програм з питань фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи;
  • організація та проведення різного рівня змагань, турнірів, показових зустрічей членів Клубу, як між собою, так і за участі інших спортсменів;
  • проведення роботи щодо підготовки команд та індивідуальних членів  Клубу до участі у різного рівня змагань.  

Керівник Клубу: Тітов Микола Ілліч, перший віце-президент Асоціації. 

Скачати Положення про Клуб. 


Новини, події Клубу


 

Депутати облради демонструють здоровий спосіб життя

Нинішня зима щедра на пишні сніги й підбадьорливі морози та дає чудову можливість показати свої вміння на ковзанці, зміцнити здоров'я і спортивний дух.

 Прихильність до здорового способу життя показують нам депутати і працівники апарату Харківської обласної ради. У вихідні дні, у хвилини відпочинку їх можна побачити в центрі міста на ковзанці, деякі приходять сюди із дітьми.

 Так, сьогодні команда депутатів та працівників облради на чолі із депутатом, першим віце-президентом – виконавчим директором Асоціації Миколою Тітовим провела «змагання» на міцність духу і кращі вміння кататися на льоді. Незважаючи на різні навички та вміння учасників – як завжди – перемогла дружба!

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...