Спортклуб "Депутат"

Харківський обласний спортивний клуб «Депутат» є структурним підрозділом Асоціації без створення юридичної особи. Клуб здійснює всебічну роботу з популяризації здорового способу життя серед керівників, депутатів, старост, працівників місцевих рад області та членів їх сімей.

Головною метою Клубу є пропаганда здорового способу життя, активного відпочинку керівників, депутатів, старост, працівників місцевих рад області та членів їх сімей.

Основними завданнями Клубу є:

  • залучення керівників, депутатів, старост, працівників місцевих рад області та членів їх сімей до активного відпочинку, зайнять фізкультурою та спортом;
  • участь у реалізації регіональних комплексних і цільових програм з питань фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи;
  • організація та проведення різного рівня змагань, турнірів, показових зустрічей членів Клубу, як між собою, так і за участі інших спортсменів;
  • проведення роботи щодо підготовки команд та індивідуальних членів  Клубу до участі у різного рівня змагань.  

Керівник Клубу: Тітов Микола Ілліч, перший віце-президент Асоціації. 

Скачати Положення про Клуб. 


Новини, події Клубу


 

Жінки – депутати та працівники виконавчого апарату обласної ради позмагалися у турнірі з боулінгу з нагоди 8 березня

Відбувся щорічний жіночий турнір з боулінгу серед депутатів та працівників виконавчого апарату Харківської обласної ради, присвячений святкуванню Міжнародного жіночого дня 8 березня.

 Організатором турніру, як і завжди виступив депутатський спортивний клуб «Білія» Асоціації органів місцевого самоврядування області.

 Свої вміння гри прийшли показати представниці прекрасної половини людства з кола депутатів та працівників виконавчого апарату Харківської обласної ради. Не дивлячись на різні вміння гравців, на майданчику точилася справжня азартна боротьба, але в підсумку, як і завжди – тріумфувала дружба.

 Всі учасники отримали дипломи президента Асоціації, голови обласної ради Сергія Чернова та щири вітання з прийдешнім Міжнародним жіночим днем від всієї чоловічої половини депутатського корпусу, які передав організатор турніру, перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації, депутат Микола Тітов.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...