Спортклуб "Депутат"

Харківський обласний спортивний клуб «Депутат» є структурним підрозділом Асоціації без створення юридичної особи. Клуб здійснює всебічну роботу з популяризації здорового способу життя серед керівників, депутатів, старост, працівників місцевих рад області та членів їх сімей.

Головною метою Клубу є пропаганда здорового способу життя, активного відпочинку керівників, депутатів, старост, працівників місцевих рад області та членів їх сімей.

Основними завданнями Клубу є:

  • залучення керівників, депутатів, старост, працівників місцевих рад області та членів їх сімей до активного відпочинку, зайнять фізкультурою та спортом;
  • участь у реалізації регіональних комплексних і цільових програм з питань фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи;
  • організація та проведення різного рівня змагань, турнірів, показових зустрічей членів Клубу, як між собою, так і за участі інших спортсменів;
  • проведення роботи щодо підготовки команд та індивідуальних членів  Клубу до участі у різного рівня змагань.  

Керівник Клубу: Тітов Микола Ілліч, перший віце-президент Асоціації. 

Скачати Положення про Клуб. 


Новини, події Клубу


 

Відбувся IX обласний Турнір з більярду серед депутатів місцевих рад

Сьогодні у Харкові пройшов щорічний Турнір з більярду на кубок Президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Сергія Чернова.

 Цього року у змаганнях взяли участь депутати обласної ради, Харківської районної ради, Первомайської і Чугуївської міських рад, а також рад об'єднаних територіальних громад: Малоданилівської, Старосалтівської і Роганської селищних рад.

 Відкриваючи змагання Сергій Чернов наголосив, що більярд – одна з найкрасивіших ігор, що існують у сучасному світі: «Спокій, з яким майстер готується до удару, впевненість і точність кожного руху руки, тонкий інтелект, що дозволяє правильно прорахувати комбінацію, здатність передбачати кожен наступний крок партнера – саме в силу цих особливостей котрий рік поспіль ця гра збирає своїх шанувальників серед депутатів місцевих рад різного рівня».

 Незважаючи на різний рівень підготовки, гравці-любителі продемонстрували свій спортивний характер та прагнення до перемоги, але до четвірки лідерів вийшли депутати облради.

 За результатами змагань, Кубок президента Асоціації отримав депутат обласної ради Андрій Стронов, який вже не перший Турнір показує свою майстерність на більярдному столі.

 «Срібло» отримав Леонід Коновалов (депутат обласної ради VI скликання).

Трете місце поділили між собою депутати обласної ради Микола та Дмитро Тітови.

 Щорічні змагання проводяться депутатським спортивним клубом «Білія», який функціонує в Асоціації на громадських засадах під керівництвом першого віце-президента – виконавчого директора Асоціації Миколи Тітова.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...