Харківщина впроваджує в життя локальні практики партнерства з Великопольським регіоном

Про це повідомив голова Харківської обласної ради, президент Асоціації Сергій Чернов, знайомлячи з практичною стороною співпраці Харківщини в рамках ініціативи «Рівний Рівному» програми «U-Lead з Європою».

 «Делегація Харківщини мала змогу побачити, як реалізується програма "Відновлення Великопольського села 2013-2020" та різноманітні місцеві конкурси, спрямовані на промоцію села та реалізацію туристичного потенціалу.

 Серед них такі конкурси, як «Прекрасне Великопольське село», «Відновлення села – шанс для активних громад», «Наше село – наша спільна справа», «Кращий туристичний об'єкт на селі Великопольші», «Розвиток Агротуризму», «Кулінарна спадщина Великопольщі», - зазначає голова Харківської облради Сергій Чернов.

 Відтак, за словами Сергія Чернова, завдяки досвіду Великопольщі Харківщина внесла суттєві корективи для активізації місцевих ініціатив.

 Для вдосконалення обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» організовано навчання з написання проектів (14 виїзних семінарів, 6 вебінарів).

 Запроваджена нова категорія – проекти міжмуніципального співробітництва. В області укладено 30 договорів на реалізацію спільних проектів, 19 з яких прийняли участь в обласному конкурсі, 11 – у державному;

У конкурсі також започаткована номінація "Історико-культурна спадщина та розвиток туризму", реалізується 32 проекти на сільських територіях культурного та туристичного спрямування.

 Загалом у 2018 році реалізувалося 238 проектів місцевих ініціативних груп на загальну сумму 80,5 млн грн - 50% співфінансування з обласного бюджету.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...