Кожна громада в Україні має власну картосхему, – В’ячеслав Негода

Кожна громада в Україні має власну картосхему, яка є загальнодоступною в онлайн-форматі.

Це дозволить громадам ефективніше управляти територією, інвентаризувати майно та ресурси, а також більш ефективно планувати власний розвиток. Про це заявив заступник Міністра розвитку громад і територій В’ячеслав Негода під час презентації проєкту. 

«В умовах децентралізації кожна громада має орієнтуватися на розвиток та примноження потенціалу, власні межі та можливості. З цією метою Мінрегіон разом із партнерами розробили картосхеми для кожної громади, яка стане добрим інструментом для стратегічного планування. Це, зокрема, дозволить більш ефективно планувати розвиток території, ефективніше управляти нею та якісно провести інвентаризацію майна», – зазначив В’ячеслав Негода. 

Заступник Міністра також наголосив, що картосхеми не визначають юридичних меж громад, їх встановлення – наступний крок, який буде зроблено спільно з Держгеокадастром. 

Зазначимо, кожна громада вже зараз може завантажити картосхему своєї території. Для цього необхідно обрати свою громаду зі списку (для зручності можна скористатися фільтрами): https://decentralization.gov.ua/newgromada.

Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад і територій України Олексій Чернишов наголосив, що цьогоріч один із пріоритетів держави — розвиток інфраструктури у громадах.

 

Джерело інформації https://www.minregion.gov.ua/

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 53 громади, 7 районних рад та Харківська обласна рада, що складає 95,3% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...