Президент України підписав ухвалений Парламентом законопроект №7280

Володимир Зеленський підписав ухвалений Парламентом законопроект №7280 про внесення змін до Закону України "Про запобігання корупції" щодо особливостей застосування законодавства у сфері запобігання корупції в умовах військового стану.
Законом передбачається, що на період дії воєнного стану та за певних умов скасовуються антикорупційні обмеження для держслужбовців щодо заборони займатися іншою оплачуваною чи підприємницькою діяльністю.
Це робиться, в першу чергу, для тих державних службовців, які знаходяться у простої, відпустці без збереження заробітньої плати та службовців, які не здійснювали заходів контролю щодо своїх потенційних роботодавців. Завдяки роботі за сумісництвом, держава може зберегти цінні кадри, а люди мати можливість забезпечувати себе фінансово, не підпадаючи під корупційні ризики.
?Винятки:
?Держслужбовці категорії “А”;
?Посадові особи місцевого самоврядування віднесені до першої-третьої категорій.
?Вказані норми уже містяться в Законі “Про запобігання корупції”.
Також, документ скасовує обмеження на отримання депутатами та держслужбовцями подарунків, якщо вони використовувалися для допомоги Збройним силам або на придбання гуманітарної допомоги постраждалим від російської агресії.
Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...