Олег Синєгубов взяв участь у роботі Загальних зборів Асоціації

Під час виступу Олег Васильович проінформував учасників Зборів про ситуацію, що склалася у Харківській області

та підкреслив важливу роль Асоціації і місцевих рад  не тільки у забезпеченні умов життєзабезпеченні жителів територіальних громад,  але і територіальній обороні.

Начальник військової адміністрації подякував Президенту Асоціації Тетяні Єгоровій-Луценко за проведену роботу та підкреслив важливість тісної співпраці керівників місцевих рад та органів державної виконавчої влади щодо наповнення місцевих бюджетів, в тому числі за рахунок сприяння малому бізнесу, створення додаткових робочих місць в аграрному секторі, раціонального використання земельних ресурсів, об’єктів нерухомого майна, інших заходів та побажав найскорішої перемоги над російським агресором.

 

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...