Обговорено практичні питання формування та виконання місцевих бюджетів в умовах російської військової агресії

Під час роботи Загальних зборів  заступник начальника Головного управління Державної податкової Служби  у Харківській області, Лілія Катеринська поінформувала про особливості оподаткування  в умовах воєнного стану,

про практичні питання формування та виконання місцевих бюджетів в умовах російської військової агресії.

Лілія Катеринська відповіла на питання учасників Загальних зборів та заявила про готовність територіальних підрозділів Державної податкової Служби  у Харківській області   до співпраці щодо надання конкретної допомоги керівникам місцевих рад у вирішенні проблем, що виникають у територіальних громадах.

Інформаційну допомогу місцевим радам з питань оподаткування  також готові надавати члени Громадської ради при Головному управлінні ДПС у Харківській області, яку очолює Суханов Ігор Георгійович.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...