Відбулися зміни у керівному складі Асоціації

Загальні збори Асоціації обрали Мінаєву Галину Миколаївну, Чугуївського міського голову, віцепрезидентом Асоціації, керівником секції міських рад.

Галина Мінаєва раніше вже обиралася на цю посаду, має значний досвід в місцевому самоврядуванні, в тому числі чотири каденції поспіль на посаді Чугуївського міського голови та є членом Правління Всеукраїнської асоціації міст України.

Тетяна Єгорова-Луценко від імені членів Асоціації щиро привітала Галину Миколаївну з обранням та висловила впевненість у ефективній подальшій співпраці.

 Нагадаємо, що перед цим Загальні збори достроково припинили повноваження віцепрезидента Асоціації, керівника секції міських рад Степанця А.В., Вовчанського міського голови, який втратив зв`язок з Асоціацією через тимчасову окупацію територіальної громади.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...