Незламний Харків

Микола Тітов, Перший віцепрезидент - виконавчий директор Асоціації, Голова Ради Почесних громадян Харківської області взяв участь у відкритті художньої виставки "Особиста присутність"

та від імені Президента Асоціації, голови Харківської обласної ради Тетяни Єгорової-Луценко привітав учасників - митців Харківщини, які представили свої роботи на виставці.

Виставка організована головою Харківської організації Національної спілки художників України, Народним художником України, професором,  Віктором Ковтуном. Учасники відкриття та гості ознайомилися з художніми творами, які  відобразили Харків та Харківщину в умовах російської військової агресії, незламність духу харків`ян та віру у Перемогу.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...