Конкурс на проведення дослідження стану розвитку просторового планування в Україні

Програма USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО) виділить фінансування на проведення дослідження стану просторового планування в громадах України. Для визначення виконавця дослідження оголосили конкурс серед соціологічних компаній та установ.


Просторове планування – це комплексний план розвитку територій громад, що має на меті прискорити економічний розвиток громад через покращення управління ресурсами, зокрема земельними. Комплексні плани просторового розвитку поєднують містобудівну документацію із земельною, враховують потреби та інтереси мешканців громад та інвесторів. На законодавчому рівні закріплено, що саме вони стануть основою для повоєнного відновлення територій.

Програма USAID АГРО розробила та впроваджує методологію розробки комплексних планів просторового розвитку громад. Для масштабування впровадженням просторового планування на всій території країни, необхідно проаналізувати стан розробки комплексних планів громадами. Зокрема, як громади впроваджують практики спільного використання землі, управляють ресурсами, здійснюють контроль за використанням та охороною земель, оновлюють картографічну основу, створюють геопортали тощо.

Для цього АГРО на конкурсній основі шукає виконавця дослідження - приватну юридичну особу (неприбуткову чи комерційну організацію, організацію громадянського суспільства, , іншу юридичну особу, ФОП). Виконавець повинен:

  • запропонувати методологію дослідження
  • провести польовий етап дослідження – опитування адміністрацій 1469 територіальних громад України та міста Київ (остаточний перелік респондентів буде узгоджений з Програмою USAID АГРО)
  • зібрати доказову базу з документів
  • надати аналітичний звіт та презентацію результатів дослідження.

Більше інформації щодо дослідження та як подати заявку на участь в конкурсі на виконавця дослідження – за посиланням: bit.ly/3P7nZNN

15 червня о 17:00 відбудеться онлайн семінар для охочих взяти участь в конкурсі, де фахівці Програми USAID АГРО дадуть відповіді на усі запитання щодо умов співпраці та деталей дослідження. Для реєстрації на семінар необхідно надіслати лист на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з позначкою «Участь в передзаявочному семінарі конкурс AGRO-27» та вказати назву організації, ім’я та прізвище учасника та контакти.

* за матеріалами сайту "Децентралізація"

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...