Фінансова підтримка від Corus International

Міжнародна організація Corus International, в рамках проекту «Відновлення засобів до існування в сільському господарстві для забезпечення продовольчої безпеки в Україні», надає фінансову підтримку на конкурсній основі місцевим жителям та ВПО, котрі задіяні у виробництві сільськогосподарської продукції/сервісів на території Харківського та Чугуївського районів Харківської області.
Якщо ви фізична особа, яка здійснює ведення особистого селянського господарства, маєте земельну ділянку на праві власності чи користування та/або постраждали від бойових дій і потребуєте відновлення втрачених активів, засобів виробництва, у сфері сільського господарства та потребуєте коштів то ця можливість саме для вас.
Заявники можуть подавати тільки одну заявку від одного особистого селянського господарства
Проект реалізується протягом 3 місяців та його результати повинні показати значиме покращення активів заявника.
Старт прийому заявок – 13 березня 2024 року
Останній день прийому заявок – 27 березня 2024 року (до 23:59 за київським часом)
Всі активності повинні бути виконані - до 25 червня 2024 року
За результатами конкурсу, переможці отримають еквівалент до 1000 доларів у національній валюті на необхідну їм сільськогосподарську техніку та обладнання.
Ознайомитися з умовами проведення конкурсу можна за посиланням: https://cutt.ly/3w1huiyP
 
Контакти організаційного комітету: тел.: +380974310713, +380678296904
Проектні пропозиції мають бути подані в електронному вигляді на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 27 березня 2024 року включно.
 
 
 
 
 
Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...