Онлайн-курс євроінтеграції для українських муніципалітетів від Cities4Cities | United4Ukraine

Європейська інтеграція відкриває перед українськими громадами велику кількість міжнародних можливостей для співпраці в рамках європейських програм. На жаль, поки що багато вже наявних інструментів недовикористовуються через брак знань та спроможностей. Саме тому команда ініціативи Cities4Cities|United4Ukraine за підтримки SALAR International розробила тижневий онлайн-курс «Євроінтеграції для українських муніципалітетів», який стартує 15 квітня.
Теми, які розкриватимуться на курсі:
Політика згуртування та європейське територіальне співробітництво.
Тематичні програми ЄС, що сприяють співпраці на місцевому рівні.
Процес вступу до ЄС для місцевого самоврядування.
Багаторівневе співробітництво та діалог в ЄС.
Зелений курс та новий європейський Баухаус.
Захід для громад, які розвивають міжнародну співпрацю. Рекомендуємо фахівцям, відповідальним за міжнародну співпрацю у муніципалітеті.
Курс проводитеметься 15-19 квітня (перша половина дня) у Zoom
Навчання відбуватиметься онлайн щодня з у режимі відеоконференції в Zoom. Учасники та учасниці матимуть можливість отримати цифровий сертифікат про завершення курсу (за умови успішного складання тесту та відвідування щонайменше 4 днів курсу наживо у Zoom).
Реєстрація триває до 23:59 (за київським часом) 08 квітня 2024 року.
Участь в онлайн-курсі “Євроінтеграція для українських муніципалітетів” безкоштовна за умови попередньої реєстрації на навчальній платформі ACADEMY Cities4Cities. Академія покликана надати практичні знання управлінцям українських муніципалітетів з міжнародної співпраці для успішного розвитку громад в контексті Євроінтеграції.
Програма, реєстрація та деталі курсу на сайті: https://tinyurl.com/nhs52txt
 
Детальніше за посиланням https://decentralization.ua/news/17796
 
Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...