Робоча поїздка до Сахновщинської громади

Сьогодні перший віцепрезидент - виконавчий директор Асоціації, Микола Тітов здійснив робочу поїздку до Сахновщинської територіальної громади.

Під час зустрічі із Сахновщинським селищним головою, Володимиром Суєцьким та та його заступниками обговорили питання взаємодії селищної ради та Асоціації щодо формування добровільної пожежної охорони у віддалених селах та організації роботи старост.

Микола Тітов також зустрівся з мешканцями селища і відповів на питання щодо роботи органів місцевого самоврядування в умовах воєнного стану, а також вручив іменні стипендії, як Почесний громадянин Харківської області, учням Сахновщинського ліцею №2 та 

Сугарівської філії КЗ «Сахновщинський ліцей №1» переможцям щомісячної стипендії Почесного громадянина Харківської області Тітова М.І. обдарованим учням. 

 

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...