У квітні пройде серія вебінарів «Енергозбереження в дії: практичні інструменти для місцевих лідерів»

Втілення енергоефективних заходів у громадах – це шлях до покращення комфорту жителів, економії енергоресурсів та зменшення витрат на платі за енергоносії. У цьому покликаний допомогти енергоменеджмент – інструмент для ефективного управління енергією у всіх секторах економіки. Завдяки ньому громада може визначити та вирішувати проблеми, пов'язані з втратами енергії, неефективним використанням ресурсів.


Під час вебінарів мова піде про:

  • Які вигоди отримають громади від розбудови енергоменеджменту.
  • Де шукати інвестиції: досвід Житомирської, Дубівської громад.

Учасники зможуть поставити свої запитання та отримати коротку консультацію від експертів.

Коли? 16, 17, 23 квітня, 10:00.

Де? Онлайн, посилання надійде опісля реєстрації.

Зареєструватисяhttps://forms.office.com/e/Lu7rPnQe9X

Програма заходу.

Спікери:

  • Галина Журавська, енергоаудиторка, експертка із муніципального енергоменеджменту та зі сталого енергетичного розвитку.
  • Роман Троцюк, голова Дубівської громади.
  • Олександр Гончарук, Заступник начальника відділу інфраструктурних проектів, енергоефективності та промоцій департаменту економічного розвитку Житомирської міської ради.
  • Сергій Кошарук, виконавчий директор Української некомерційної енергетичної агенції. 

Онлайн-вебінари проводяться у межах проєктів “Закриття циклу: справедливий енергетичний перехід, розроблений містами та регіонами”  за фінансової підтримкм Європейської Комісії та проєкту «Еконет. Посилення транснаціональної мережі НУО для захисту клімату та довкілля», що фінансується при фінансовій підтримці «Хліб для Світу» та Austausch e.V.  та . Її зміст є виключною відповідальністю ГО Екодія та ГО Екоклуб і не обов’язково відображає погляди Європейського Союзу.  Дякую! Щиро, Анна Мазур, менеджерка з комунікацій ГО "Екоклуб".

* за матеріалами сайту "Децентралізація" 

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...