Делегація Почесних громадян Харківської області у Диканьці Полтавської області

 

15 квітня, у Всесвітній день мистецтва та Міжнародний день культури Делегація Почесних громадян Харківської області, у приміщенні картинної галереї імені М.К.Башкирцевої у селищі Диканька прийняла участь у відкритті виставки полотен Народного художника України, Лауреата Національної премії ім.Т.Шевченка, Почесного громадянина Харківської області Віктора Ковтуна.

15 високохудожніх творів живопису, виконаних та подарованих автором музею, відобразили всю красу полтавщини, персоналій, пов'язаних з історичною Диканщиною (портрети В.Л.Кочубея, М.В.Гоголя та його матері).

У відкритті виставки взяли участь представники Полтавської ОВА, Диканської селищної ради, мистецтвознавці, краєзнавці, представники культурного фронту, жителі Диканьки.

Від імені харків’ян виступив та привітав присутніх голова Ради Почесних громадян Харківської області Микола Тітов та вручив Дипломи Ради організаторам виставки.

Під час урочистостей гостей також привітали “гоголівські герої”.

 

 

 

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...