Харківські громади зможуть отримати гранти на покращення безпекової ситуації та захисту цивільних

Міжнародна організація Центр з питань захисту цивільних в умовах конфлікту (Center for civilians in conflict, CIVIC) оголосила конкурс грантів на покращення захисту цивільного населення у цільових громадах Харківщини.
Метою грантового конкурсу є підтримка місцевих організацій громадянського суспільства у вирішенні нагальних потреб захисту цивільного населення на основі пріоритетів громади та у співпраці з місцевою владою та іншими інституціями, установами, організаціями.
Проєкти можуть бути націлені на посилення фізичного захисту цивільного населення, забезпечення доступу цивільного населення до достовірної інформації, що пов’язана з безпекою, зокрема, обладнання укриттів, проведення спеціального навчання, розробка евакуаційних планів, карти сховищ у вашому населеному пункті тощо. Бюджет одного проєкту може складати від 5 000 доларів США до 12 000 доларів США.
Даний конкурс буде проходити на території Пісочинської, Роганської, Балаклійської, Люботинської, Мереф’янської, Безлюдівської громад Харківської області.
Важливо, пріоритет буде надаватися локальним ініціативам, адже CIVIC підтримує також і ті організації, у яких немає попереднього досвіду у роботі з міжнародними партнерами. За наявності мотивації і можливості CIVIC може допомогти із реєстрацією громадської організації.
Грантовий конкурс адмініструє Center for Civilians in Conflict за підтримки Європейського Союзу в рамках проєкту «Зменшення шкоди цивільному населенню в Україні шляхом посилення захисту на рівні громад та розвитку цивільно-військового співробітництва».
Подавати свої заявки можна до 16 травня 2024 року. Більше деталей, прикладів та контакти — за посиланням https://gurt.org.ua/news/grants/97918/
 Довідка. Центр з питань захисту цивільного населення в умовах конфлікту (Center for Civilians in Conflict (CIVIC)) — це міжнародна організація, чия діяльність присвячена сприянню захисту цивільного населення у збройних конфліктах. Підхід CIVIC полягає у безпосередній співпраці з громадами, які постраждали від збройного конфлікту. Спільно із громадами CIVIC створює робочі групи з питань захисту, які слугують майданчиком, де представники громад, органів місцевого самоврядування, військових тощо можуть обговорювати проблеми захисту цивільного населення та спільно розробляти локалізовані механізми та рішення для подолання цих проблем.
Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...