30 квітня - вебінар “Гуманітарна та благодійна допомога, яка отримується ОМС або КП: оформлення та оподаткування”

Програма USAID DOBRE продовжує розглядати питання роботи із гуманітарною та благодійною допомогою, наданою на користь територіальної громади.

Під час вебінару 30 квітня мова піде про практичні аспекти оформлення гуманітарної допомоги (на основі запитань, які надійшли за наслідками тренінгу, проведеного у березні), оподаткування надходжень для різних випадків та суб’єктів. Участники розглянуть склади порушень законодавства у цій сфері та наявну судову практику, за допомогою якої спробують змоделювати наслідки вчинення порушень в умовах зміненого законодавства.


Також на прохання фахівців ОМС під час тренінгу додатковий час буде приділений відповідям на запитання з бухгалтерського обліку допомоги, які учасники зможуть поставити у чаті під час тренінгу.

Зареєструватися на тренінг можна за посиланням.

Експерти: Віра Козіна та Тетяна Станкус, консультантки Програми USAID DOBRE.

 

Час:
Тема: Питання оформлення гуманітарної допомоги та оподаткування надходжень у вигляді гуманітарної та благодійної допомоги, яка отримується ОМС або комунальним підприємством
10.00 10.05
Вітання учасників, організаційні питання
10.05 10:20
Практичні аспекти реалізації нововведень у сфері оформлення та звітування за отримання та розподіл гуманітарної допомоги
10.20 10.35
Податкові наслідки отримання гуманітарної допомоги ОМС, КП, неприбутковими організаціями та установами
10.35 10.50
Податкові наслідки передачі гуманітарної допомоги на користь ТГ приватними комерційними підприємствами
10.50 11.10
Податкові наслідки надання гуманітарної допомоги ОМС (КП/КЗ/КУ) фізичним особам - набувачам
11.10
11.40
Склади правопорушень у сфері гуманітарної допомоги та наслідки їх вчинення
11.40 12.00
Відповіді на питання, у т.ч. в бухгалтерській сфері

Вебінар організовано у рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

* за матеріалами сайту "Децентралізація"

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...