Роз’яснення щодо фінансування закладів охорони здоров’я

До Асоціації надходили численні звернення щодо проблем у фінансуванні закладів охорони здоров'я у 2021 році. Ці питання також обговорювалися під час навчального семінару-практикуму з питань бюджетного процесу у новоутворених громадах та районних радах, який відбувся у режимі відеоконференції 25 січня 2021 року.

 Враховуючи викладене, інформуємо, що на звернення всеукраїнських Асоціацій органів місцевого самоврядування (УАРОР та Асоціації міст України), Кабінет Міністрів України прийняв Постанову № 22 від 13 січня 2021 року, якою внесено зміни до відповідних Постанов КМУ щодо Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджету на реалізацію програми державних гарантій медичного обслуговування населення.

 Вищезазначена Постанова набирає чинності з дня опублікування (21.01.2021року) та застосовується з 1 січня 2021 року. Постанова визначає порядок оплати медичних послуг (включаючи медичні вироби) та лікарських засобів, надання, яких в повному обсязі держава гарантує за рахунок бюджетних коштів згідно з тарифом. Завдяки цьому заклади охорони здоров'я у подальшому зможуть забезпечити надання медичної допомоги жителям територіальних громад.

 

Посилання: Постанова Кабінету Міністрів № 22 від 13.01.2021 року. 

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/22-2021-%D0%BF#Text

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...