Всеукраїнський круглий стіл «Муніципальна реформа в Україні: проблеми та перспективи»

7 грудня 2020 року в Каразінському університеті в межах реалізації проєкту модуля Жана Моне «Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС» відбудеться всеукраїнський круглий стіл «Муніципальна реформа в Україні: проблеми і перспективи», присвячений Дню місцевого самоврядування.

 Організатори заходу: кафедра конституційного і муніципального права юридичного факультету університету спільно з науково-дослідним інститутом державного будівництва та місцевого самоврядування Національної академії правових наук України.

 До участі в круглому столі запрошуємо вчених, працівників-практиків, представників органів публічної влади, громадських організацій, а також докторантів, аспірантів, студентів та інших здобувачів вищої освіти.

 Мета круглого столу — всебічна наукова дискусія щодо сучасного стану, проблем і перспектив муніципальної реформи в Україні, а також щодо регіоналізації як однієї з перспективних моделей децентралізації публічної влади в межах європейської інтеграції України.

 Напрями круглого столу:

 – досвід реформування територіальної організації влади та місцевого самоврядування в Україні та поточні результати добровільного об'єднання територіальних громад та укрупнення районів;

 – протистояння з COVID–19: досвід держав-членів ЄС для України;

 – проблеми перерозподілу владних повноважень та їх матеріально фінансового забезпечення в межах муніципальної реформи;

 – підсумки чергових місцевих виборів 25 жовтня 2020 року.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...