Питання безперервного надання соціальних послуг населенню в умовах реформи з децентралізації – відповідь Мінсоцполітики

Асоціація отримала відповідь на звернення до Кабміну щодо правового врегулювання та фінансового забезпечення безперервного надання соціальних послуг населенню в умовах реформи з децентралізації.

 Нагадаємо, що на виконання рішення Загальних зборів Асоціації від 21.10.2020 року

до Кабінету Міністрів України було направлене звернення (повний текст тут) щодо налагодження безперервного надання соціальних послуг населенню з поетапним розподілом функцій між структурами соціального захисту населення, що надають соціальні послуги, а також із забезпеченням державних гарантій щодо охорони дитинства в зв'язку з утворенням об'єднаних територіальних громад і внесення змін до адміністративно-територіального устрою.

 До виконавчої дирекції Асоціації надійшов лист-відповідь Міністерства соціальної політики України, з яким можна ознайомитись нижче.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...