Представники чотирьох національних асоціації органів місцевого самоврядування обговорили питання внесення змін до Конституції України

Сьогодні у Києві відбулася зустріч представників всеукраїнських асоціації органів місцевого самоврядування по обговоренню внесення змін до Конституцію України та законів України щодо реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади.

 Участь у заході взяли президент Асоціації, голова обласної ради Сергій Чернов та перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації Микола Тітов.

 Учасники обговорили та виробили спільну позицію у питаннях реформування системи адміністративно-територіального устрою, статусу і повноваження голів громад, створення інституту префектів. Окрім того, було приділено увагу необхідності конституційного закріплення повноважень рад та питанням фінансової гарантії місцевого самоврядування.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...