Музей місцевого самоврядування Харківщини

З нагоди святкування 30-річчя прийняття Європейської хартії місцевого самоврядування та 150-річчя запровадження на Слобожанщині земств - перших органів місцевого самоврядування, 04 вересня 2015 року відкрито Музей місцевого самоврядування Харківщини.

  • Музей розташовується у приміщенні Держпрому (м. Харків, майдан Свободи, 5, під’їзд 5).
  • Працює з 10 до 17 год.  Вихідні: сб., нд. Тел.: 731-35-68, 705-14-26.

 

 


Новини та події Музею


 

Від Самарканда до Лондона – музейна географія осені

Музей місцевого самоврядування Харківщини продовжує екскурсії для тих, хто тільки знайомиться з Харковом, його історією і символами.

Серед активних відвідувачів – першокурсники Каразінського університету, слухачі  Інституту державного управління Академії при Президентові України. Великий інтерес до місць, де вони проведуть кілька років навчання, в іноземних студентів. Так, минуле і його перегук із сьогоденням зацікавили майбутніх медиків з Узбекистану й Індії.

 Архітектори з Великої Британії знайшли цінну для них інформацію про споруду, в якій розташувався музей. Тож 5-й під’їзд Держпрому, Музей місцевого самоврядування Харківщини може стати і для вас місцем зустрічі та пізнавального спілкування.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...