Музей місцевого самоврядування Харківщини

З нагоди святкування 30-річчя прийняття Європейської хартії місцевого самоврядування та 150-річчя запровадження на Слобожанщині земств - перших органів місцевого самоврядування, 04 вересня 2015 року відкрито Музей місцевого самоврядування Харківщини.

  • Музей розташовується у приміщенні Держпрому (м. Харків, майдан Свободи, 5, під’їзд 5).
  • Працює з 10 до 17 год.  Вихідні: сб., нд. Тел.: 731-35-68, 705-14-26.

 

 


Новини та події Музею


 

«Без кордонів: розвиток і підтримка інклюзивної освіти в Україні». Учасники цього проекту – гості музею самоврядування

Фахівці з інклюзивної освіти України і США більше дізналися про історію й освітні традиції у Музеї місцевого самоврядування Харківщини. Вони приїхали до нашого міста для продовження співпраці з Харківською гуманітарно-педагогічною академією, щоб і далі спільно дбати про забезпечення особливих освітніх потреб дітей в умовах модернізації навчального середовища.

 Проект втілюється за підтримки проектних менеджерів, співдиректорів Інституту інтеграції громад та Глобального ресурсного центру інклюзивної освіти університету Міннесоти Сполучених Штатів Америки Ренати Тихої та Браяна Ебері  ( на фото в центрі).

«Успіхів та процвітання місту і музею!» - такий запис залишився на згадку про спілкування у Книзі почесних гостей.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...