Музей місцевого самоврядування Харківщини

З нагоди святкування 30-річчя прийняття Європейської хартії місцевого самоврядування та 150-річчя запровадження на Слобожанщині земств - перших органів місцевого самоврядування, 04 вересня 2015 року відкрито Музей місцевого самоврядування Харківщини.

  • Музей розташовується у приміщенні Держпрому (м. Харків, майдан Свободи, 5, під’їзд 5).
  • Працює з 10 до 17 год.  Вихідні: сб., нд. Тел.: 731-35-68, 705-14-26.

 

 


Новини та події Музею


 

До Дня Європи в Україні: «Архітектурні візитки Харкова - застигла історія чи живі легенди?»

Інтерактивна година у Музеї місцевого самоврядування Харківщини буде приурочена до Дня Європи 18 травня. Початок о 16 годині.

 Третя субота травня щороку обирається в Україні, щоб можна було дізнаватися більше про спільні цінності й інтереси, спільну історію народів нашого континенту.

 Харків - перше місто в Україні, яке отримало повний комплект нагород Ради Європи: Диплом, Почесний Прапор, Таблицю Європи і Приз Європи. Цими нагородами удостоюють муніципалітети Європи за активну діяльність, розвиток дружби і співпраці між європейськими регіонами та поглиблення зв'язків між ними.

 День Європи цього разу збігається з міжнародним днем музеїв. Його темою обрано: «Музеї як культурні хаби: майбутнє традицій». Хаб розглядається як центр діяльності та взаємодії.

 Як в архітектурному просторі Харкова створювали і відстоювали тепер уже символічні споруди? Дізнаєтеся в Музеї місцевого самоврядування Харківщини. Він розташувався в Держпромі, українському хмарочосі 20-х років минулого століття. Тож приходьте до Музею, який 18 травня працюватиме з 11-ї до 17-ї години.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...