Музей місцевого самоврядування Харківщини

З нагоди святкування 30-річчя прийняття Європейської хартії місцевого самоврядування та 150-річчя запровадження на Слобожанщині земств - перших органів місцевого самоврядування, 04 вересня 2015 року відкрито Музей місцевого самоврядування Харківщини.

  • Музей розташовується у приміщенні Держпрому (м. Харків, майдан Свободи, 5, під’їзд 5).
  • Працює з 10 до 17 год.  Вихідні: сб., нд. Тел.: 731-35-68, 705-14-26.

 

 


Новини та події Музею


 

«Дякую всім, хто створював Музей місцевого самоврядування Харківщини»

Такий запис у Книзі почесних відвідувачів залишила заступник керівника управління Апарату Верховної Ради України  Валентина Рудковська. Разом із керуючим справами Харківської обласної ради Сергієм Клименком вона оглянула експозицію, в якій  зацікавилася  земським періодом  самоврядних ініціатив, а також новітньою історією після проголошення незалежності нашої країни. Супроводжував столичну гостю і давав пояснення один із авторів Конституції України та ініціаторів створення такого музею в Харкові  перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Микола Тітов. Прикметно, що його коментарі з інтересом послухали й інші відвідувачі – полтавці.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...