Музей місцевого самоврядування Харківщини

З нагоди святкування 30-річчя прийняття Європейської хартії місцевого самоврядування та 150-річчя запровадження на Слобожанщині земств - перших органів місцевого самоврядування, 04 вересня 2015 року відкрито Музей місцевого самоврядування Харківщини.

  • Музей розташовується у приміщенні Держпрому (м. Харків, майдан Свободи, 5, під’їзд 5).
  • Працює з 10 до 17 год.  Вихідні: сб., нд. Тел.: 731-35-68, 705-14-26.

 

 


Новини та події Музею


 

Триріччя роботи Музею самоврядування

4 вересня 2015 року почалася поки що коротка історія Музею місцевого самоврядування Харківщини. Від козацьких рад до об’єднаних територіальних громад – такий період охоплює експозиція, тематичні квести, години спілкування, виставки, присвячені знаковим постатям минулого.  За останній рік розширилася географія екскурсантів. Гості з Данії, Польщі, США, Малайзії та інших країн залишили зворушливі й захоплені відгуки. Більше дітей і молоді, зокрема іноземних студентів різних ВНЗ познайомилися із тим, як у різні часи управляли Харківщиною. Особливо зріс інтерес до самої споруди, в якій розташувався музей. Це 90-літній Держпром.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...