Музей місцевого самоврядування Харківщини

З нагоди святкування 30-річчя прийняття Європейської хартії місцевого самоврядування та 150-річчя запровадження на Слобожанщині земств - перших органів місцевого самоврядування, 04 вересня 2015 року відкрито Музей місцевого самоврядування Харківщини.

  • Музей розташовується у приміщенні Держпрому (м. Харків, майдан Свободи, 5, під’їзд 5).
  • Працює з 10 до 17 год.  Вихідні: сб., нд. Тел.: 731-35-68, 705-14-26.

 

 


Новини та події Музею


 

США, Малайзія, Данія – дещо з музейної географії

Гості з різних континентів зацікавилися літньої пори Музеєм місцевого самоврядування Харківщини.

Історія ХХ століття, споруда Держпрому та столичний період Харкова викликали найбільший інтерес. Дехто із відвідувачів прицільно збирав інформацію про сучасну область та  активність її громадян у різноманітних подіях геополітичного значення. Кілька американських гостей – вихідці з України, тож охоче поповнили свої знання цікавими харківськими фактами, починаючи від козацької доби до років становлення української державності.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...