Музей місцевого самоврядування Харківщини

З нагоди святкування 30-річчя прийняття Європейської хартії місцевого самоврядування та 150-річчя запровадження на Слобожанщині земств - перших органів місцевого самоврядування, 04 вересня 2015 року відкрито Музей місцевого самоврядування Харківщини.

  • Музей розташовується у приміщенні Держпрому (м. Харків, майдан Свободи, 5, під’їзд 5).
  • Працює з 10 до 17 год.  Вихідні: сб., нд. Тел.: 731-35-68, 705-14-26.

 

 


Новини та події Музею


 

Музейне літо для малих і великих у Музеї місцевого самоврядування Харківщини

Від кінця травня до  середини червня тривала робота пришкільних таборів.

Музей місцевого самоврядування Харківщини  за ці дні  влаштовував екскурсії та історичні квести для учнів молодшого та середнього віку. Більше дізналися про події минулого діти, які мешкають в різних районах  міста і навчаються у спеціалізованій школі № 99, навчально-виховному комплексі «Академічна гімназія» № 45 (обидві  розташовані на Павловому Полі),  школах №80 (ХТЗ),  №140 (Салтівка),  гімназії  №178 (Нові Будинки).

 Паралельно музей допомагав іноземним студентам каразінського університету, які обрали професії медиків, орієнтуватися у культурних традиціях Харківщини. Екскурсії для них були «прив’язані» до тих історичних споруд і пам’ятників, що вже запам’яталися молодим громадянам різних країн.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...