Музей місцевого самоврядування Харківщини

З нагоди святкування 30-річчя прийняття Європейської хартії місцевого самоврядування та 150-річчя запровадження на Слобожанщині земств - перших органів місцевого самоврядування, 04 вересня 2015 року відкрито Музей місцевого самоврядування Харківщини.

  • Музей розташовується у приміщенні Держпрому (м. Харків, майдан Свободи, 5, під’їзд 5).
  • Працює з 10 до 17 год.  Вихідні: сб., нд. Тел.: 731-35-68, 705-14-26.

 

 


Новини та події Музею


 

Європейська ніч музеїв у Держпромі

Більше 500 відвідувачів побували  19 травня у Музеї місцевого самоврядування Харківщини. Саме на цей день припадає міжнародна акція,  коли музейні заклади різних країн готують для своїх гостей оригінальні програми, знайомлять з фондами і новими знахідками.

 На тлі експозиції, розташованої у Держпромі, спершу влаштували історичний квест  «У лабіринтах Скрипника». Вікторина  і  спілкування про козацьке самоврядування «Нумо, браття збираймось на раду» також привернули увагу шанувальників історії.

 «Секрети одного із архітектурних символів Харкова» - така інтерактивна година з використанням унікальних знімків 20-х-30-х років, хроніки  будівництва Держпрому  зібрала найбільше охочих  дізнатися про минуле  знакової  споруди нашого міста. Вони почули і побачили унікальні фото тих, хто працював ще в котловані та в перших кабінетах, як виглядав прилеглий майдан у різні епохи.

 Кілька записів із музейної книги відгуків:  Бажаю розвиватися і розширятися. Дякуємо за екскурсію. Це дуже важливо. Дуже приємно тут побувати, відразу  видно, що співробітники музею люблять те, що роблять.  Цікаво було дізнатися про  кількість проектів Держпрому, технічний бік  будівництва. Проводьте такі заходи не тільки на музейне свято. Спасибі за пізнавальні цікаві експонати. Громадський рух  «Ми разом»».

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...