Музей місцевого самоврядування Харківщини

З нагоди святкування 30-річчя прийняття Європейської хартії місцевого самоврядування та 150-річчя запровадження на Слобожанщині земств - перших органів місцевого самоврядування, 04 вересня 2015 року відкрито Музей місцевого самоврядування Харківщини.

  • Музей розташовується у приміщенні Держпрому (м. Харків, майдан Свободи, 5, під’їзд 5).
  • Працює з 10 до 17 год.  Вихідні: сб., нд. Тел.: 731-35-68, 705-14-26.

 

 


Новини та події Музею


 

Студенти-текстильники більше дізналися про Соборність України

Зустріч студентів коледжу текстилю і дизайну з музейниками відбулася в Харківському обласному центрі молоді. Її присвятили Дню Соборності України.

Співробітники Музею місцевого самоврядування Харківщини Олена  Панаетова та Харківського історичного музей ім. М. Ф. Сумцова Валентина  Казус розповіли про події, що передували Акту Злуки, а також як саме відбувалось проголошення цього важливого документа 1919 року. Демонструвався документальний  фільм "Собор на крові".

Студенти побували і в Музеї місцевого самоврядування Харківщини, познайомилися з його експозицією.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...