Музей місцевого самоврядування Харківщини

З нагоди святкування 30-річчя прийняття Європейської хартії місцевого самоврядування та 150-річчя запровадження на Слобожанщині земств - перших органів місцевого самоврядування, 04 вересня 2015 року відкрито Музей місцевого самоврядування Харківщини.

  • Музей розташовується у приміщенні Держпрому (м. Харків, майдан Свободи, 5, під’їзд 5).
  • Працює з 10 до 17 год.  Вихідні: сб., нд. Тел.: 731-35-68, 705-14-26.

 

 


Новини та події Музею


 

Попередня Наступна

“У нас такого нема (поки що)”. Враження львівського гостя

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин побував у Музеї місцевого самоврядування Харківщини. Перший віце-президент   – виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Микола Тітов спілкувався з гостем безпосередньо в експозиційній залі. Музейники познайомили львів’янина з найголовнішими віхами розвитку нашого краю. Окремо було наголошено на давніх контактах Слобожанщини і Галичини.

 Згадувалося і проведення Днів  Харківщини у Львові та Львівщини у нашому краї 1995 року. Тоді очільники областей — Олександр Масельський і Микола Горинь домовилися про всебічну співпрацю. За нових умов децентралізації співробітництво Сходу і Заходу нашої країни набуває ще більшої актуальності у різних сферах, в тому числі й інформаційній.

 Олександр Ганущин залишив такий запис у музейній Книзі відгуків: “Відвідали ваш музей. У нас такого нема (поки що). Молодці, тримаєте марку! Щиро бажаю розвиватися і йти вперед!”

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...